Predajňa Záhradka Katka pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009. V záujme skvalitňovania našich služieb sme sa rozhodli pre našich zákazníkov rozšíriť sortiment o darčekové predmety, črepníkové kvety, no v neposlednom rade o rezané kvety. Od roku 2016 Vám naša rodinná spoločnosť prezentuje umenie práce s kvetmi.

Samostatne zdobený kvet, romantická kytica, kvetinový box či kompletná výzdoba na špeciálnu príležitosť je vždy pre Vás pripravená profesionálne, no najmä s radosťou a láskou k práci, ktorú robíme.

Spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste a práve preto sme sa rozhodli rozšíriť naše portfólio a otvorili sme pre Vás prvý e-shop s donáškou rezaných kvetov v Hlohovci. Dovoz kvetov a kvetinových darčekov realizujeme vlastným kuriérom. Naše kytice sú k Vám vďaka tomu naozaj najbližšie, úprimne potešia a prekvapia, keď to najmenej očakávate 🙂 Rozžiariť všedný deň krásnym kvetom je našim poslaním. Sme tu pre Vás a veríme, že vďaka Vašej priazni potešíme ešte mnoho Vašich známych, priateľov a lások…

© 2024 Záhradka Katka
created by m@rtin